Tema: Automobili
View Single Post
Staro 14.09.2022., 09:57   #63171
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,945
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Prije tjedan-dva sam se vozio u karavanima oba navedena modela (s limo nemam iskustva). Pu-Zg u jednom i Zg-Pu u drugom. Dva kufera, tri ruksaka i na oko su zauzimali jednako mjesta u prostoru. Gledajuci litre, razlika je 10ak litara znaci nista.

Ali ono sto je imho najveca razlika je bila buka vjetra u kabini na AC pri oko 140-150 km/h. Passat mi je ostavio bolji dojam od superba.

Ta profilirana sjedala, jebomepas, za cije guzice se to radi? Za moju od 85kg sigurno ne. Nakon par sati pocnu bosti u bedra...

Nikad ne zaboravim kada sam u insigniji prosao rutu sarajevo-pula, isto je imala neka super duper sportska sjedala s bocnim penisima, ali ne ona masirajuca/ventilirajuca. Nakon 4-5 sati su mi poceli trnci u nogama, zuljanje i svasta nesto. Kolega vozac od 120ak kg je plakao jos prije sl.broda. On je bas sjedio na tim penisima, bozepomozi.

Slazem se. Isao sam sa highline 2.0 180ks full oprema Rovinj- Beč. Stao u Zagrebu da ponovo osjetim nogu, do Beča me boljelo cijelo tijelo. Jebes marku,vozis ono sto je udobnije.
spawn je offline   Reply With Quote