View Single Post
Staro 17.08.2022., 15:53   #5615
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 332
Njihov najnoviji zahtjev je bio taj da ili ispunim Zahtjev koji su mi poslali ili da sam napišem svoj dopis i pošaljem im ga. Naravno, odabrao sam ovo drugo, poslao im ga (u njemu napisao što tražim) i onda su oni proslijedili nadležnoj službi za rješavanje prigovora pretplatnika.


Ono što mi je presmiješno je to da taj Zahtjev koji su mi poslali su za njega prvo rekli to da je valjan samo ako osoba umre.



Baš su nesposobni.




Poštovani,

obavještavamo Vas da je Vaš dopis zaprimljen te je proslijeđen nadležnoj službi za rješavanje prigovora pretplatnika.
Rok za rješavanje prigovora na kakvoću pružene usluge ili na iznos kojim je pretplatnik zadužen na računu je 15 dana od dana zaprimanja prigovora, odnosno u roku od 30 dana od dana zaprimanja prigovora u slučaju da je isti podnesen u vezi s uslugama s posebnom tarifom.
U slučaju da se radi o reklamaciji na rješenje prigovora, rok za donošenje odluke o reklamaciji je 30 dana od dana zaprimanja Vaše reklamacije.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite na naš besplatni broj službe za korisnike 0800 0088 ili putem emaila.
djzuza je offline   Reply With Quote