View Single Post
Staro 17.08.2022., 09:35   #5610
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 341
Loše iskustvo s Optima Telekomom

Pozdrav,


ovaj sam upis odlučio posvetiti katastrofalnom iskustvu s Optima Telekomom koji ignorira moje zahtjeve za raskidanjem usluge.

Još 1. 8. 2022. poslao sam zahtjev za jednostranim raskidom ugovora (internet + telefon za 139 kuna, prošlo je manje od 14 dana od dana sklapanja ugovora) i prekidom korištenja usluge samostalnog interneta. Razlog je prelazak kod drugog operatera.

Prvo su mi rekli da se malo strpim i da će mi se uskoro javiti. Prolazili su dani, ništa. Javljao sam se chat podršci, govorili su evo sad će. Ništa. Korisnička podrška mi se putem telefona često uopće nije javljala. A kada sam ih uspio dobiti, jednom su poslali oni požurnicu, jednom djelatnici s chata, ali ništa.

Prije par dana sam poslao opremu samoinicijativno natrag.

A jučer me zvala njihova djelatnica koja me pitala razlog zašto sam odlučio otići od njih. Kada sam im rekao da sam prešao kod drugog operatera (HT, MAX2 5G) i da sam zauvijek odustao od DSL interneta, ona me pitala da joj pojasnim što je točno DSL internet.

Potom sam dobio Zahtjev za trajnim isključenjem usluge, ispunio sam ga i poslao natrag, da bi oni meni javili da se navedeni Zahtjev odnosi isključivo na smrtni slučaj vlasnika linije.


Da sažmem - do odluke o prestanku korištenja njihove usluge bio sam jako zadovoljan internetom, a ovim postupcima toliko su mi se srozali u očima da nema šanse da ću ikada više ni pomisliti da bih im se vratio pa čak ako je konkurencija deseterostruko skuplja. A saznat će i moji poznanici o tome kako se ponašaju.

Užas.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 17.08.2022. u 14:55.
djzuza je offline   Reply With Quote