View Single Post
Staro 15.08.2022., 14:50   #7388
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Obzirom na poveći broj postova vezano za optičke uređaje, zaslužili su i svoju temu (BTC lovers rejoice ), pa se kod idućeg takvog slobodno zaletite na novu - http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=313727. Prebačeno je 100+ postova, a bude još...
No divno, još tema za pratiti ... već ionako nemam vremena gledati tko mi (i gdje) piše

Šalu na stranu, zvuči OK. Ono što me na ovom sustavu foruma nervira je to da nema sustav informiranja/alarmiranja, kad netko odgovori na tvoj post i/ili te spomene. Recimo, kao TechPowerUp forum koji koristi XenForo Ltd. Jer ovo (u većini slučaja) završi tako da ne vidim ili ne odgovorim nekome tko me je nešto pitao, i samo se prebacim na "zadnji post", pogotovo kad sam u gužvi.

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Trekkie DriverCD također izdvojen u drugu temu da se ne izgubi u gomili postova...
Svaka čast, ne mogu vjerovati da si je netko dao truda za ovo... DriverCD link sam ubacio reda-radi (ionako sam ga napravio za privatne potrebe) i da budem iskren nisam mislio da bude puno interesa. Puno hvala

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Podsjećam da za retro HW/SW imamo čitav jedan podforum, pa ako mislite da imate materijala za temu i mislite da će potaknuti diskusiju, svakako ste dobrodošli da to i napravite
Sve stoji, ali moram priznati da ne vidim poantu. Recimo, na TPU forumu imaju "Nostalgični Hardver Klub", i tamo se priča o svemu što je staro, nostalgično, i/ili za čime je ekipa nekad "slinila". Pa sam zato uvijek povlačio paralelu sa ovom temom ovdje i vidio ih kao istu stvar, ali na različitim forumima.

Bojim se samo da ako previše razvodnimo rasprave, diskusije budu bile "razasute", odnosno da više ne budem znao gdje sam pričao o BTCovima na primjer, gdje o Adi monitorima, a gdje o Adisonu u kojem se nalazi BTC, i koji je spojen na Adi monitor ... kužiš sada o čemu pričam?

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
U suprotnom će se vrijedni postovi izgubiti u moru postova ove teme, što je šteta. Znam da ste većina vas navikli da istresate ovdje, i to je ok, no ne bi bilo loše da se napravi barem ugruba kategorizacija tipova postova koji idu u nju. Recimo jedna tema u kojoj ćete pisati samo o novim ulovima hardveraja s tržnice, njuške, aukcija, ebaya itd... Roy, Overclock i stef su tu glavni contenderi...
Ne razumijem ... ako ekipa nabavlja stari hardver (za kojim se slinilo), ne pripada li onda taj materijal ovdje u ovu temu?

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
A svakako bih izdvojio postove nekih vaših buildova, a možete to početi i raditi sami u novim temama. Recimo Trekkie ima dovoljno materijala za svoje Addisone, stef za svoje s754 konfe itd
Hehe, ja bih vrlo rado pričao i pričao o Adisonima, ali glavno pitanje nije to da li bih ja pisao, već da li bi to itko od vas čitao?

Citiraj:
Autor dbL Pregled postova
Nemoj ME bogati… kad se sjetim zlo mi dodje, stavi 98/xp


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kao netko tko je godinama koristio WinME, mogu potvrditi da uopće nisu toliko loši koliko se o njima priča(lo). Evo, imam WinME na jednoj retro konfi koja mi je na stolu. Istina, postoje neki manji "problemi", gluposti koje me s vremena na vrijeme znaju zasmetati ali nisam se čak trudio ni istalirati servisne pakete i kojekakve zakrpe ... što mislim da govori samo za sebe
  Reply With Quote