Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 17.07.2022., 14:14   #3867
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
Da, radi se o Panasonic/Matsushita kompresorima.
Kod demontaže sam plin zadržao u sustavu i nisam ga nadopunjavao nakon montaže samo sam nove instalacije vakumirao i pustio plin koji sam zadržao u vanjskoj jedinici… i evo je služi me svih ovih godina.
Kako izgleda daljinski od tvoje klime? Bas ma zanima. Sad mi jos samo nemoj reci da si kod Sirole radio?

Ima ljudi i s cudnom srecom. Susjeda ima niske stropove, djecja igra za penjanje. Ona se jos hvali kako 10 ili vise godina nisu cistili klimu. Da sto ce bacati novce na suvisne troskove. Sanyo klima, donjeo muz na brodu izvana, unutra, pogledao, bas Sanyo kompresor. Prije koju godinu uzeo sprejeve, opremu, rekoh daj da to osicistmio pa ne mogu gledati toliko jedinica a da nisu vidjele ciscenja. Prljavo, ali ne i zapusteno prljavo, kucu odrzava kao apoteku, ne puse. Jedino je u kuhinji filter bio ne zut, nego smedj koliko dugo nije vidio ciscenje

Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Gledam nove Panasonic klime i sve su Made in PRC. Ima li tko kakvih iskustava sa istima? Da li je to i dalje isplativo ili sada bolje gledati jeftinije, made in PRC klime?
Bas kad spomenuh Robija, vjerujem da i danas ima upotrebljivosti : Kakva klima mi treba?

Najbolje ti je uvijek usetati u servis koji odradjuje modele koji te zanimaju. Jer ti tamo mogu komentirati svaku seriju, svaki model. Previse je modela na trzistu, a indikativnije ti je misljenje nekog kome prodju kroz ruke prolaze - svaki dan.


.
Visage je offline   Reply With Quote