View Single Post
Staro 27.06.2022., 17:38   #7310
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 731
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Međutim, kako mi je trebao case za nadolazeći projekt, kolega je uskočio i poklonio mi (natrag) AT kantu, dok je DX4 preselio u nešto bolje, više odgovarajuće za 486 mašinu
Eh...zaista misliš da imam toliko vremena?


To će sačekati tamo negdje jesen, sad sam skupio određeni broj matičnih kojima treba lemilica pa nosim na more pa budem na tome radio. Između ostaloga, nakon kupanja i roštiljanja


Citiraj:
...i tako ga odvukao na "tamnu stranu" sakupljanja retro konfi, kolega mi je priznao da je sve počelo sa mojim DX4
Nope, nešto si krivo uhvatio. Meni je počelo kad je Calypso oglasio da neki njegov frend poklanja staru konfiguraciju, Mislio sam da je P1 ali nije, PII sa PcChips pločom, monitor (za koji fakat nemam pojma gdje je završio) i matričnim printerom (imam još i njega). I onda kažem ja, pa mogao bi si složiti jednu P1 konficu...i sad mogu na grupne terapije odvikavanja od trčanja za hardverom


Citiraj:
Autor stereotyp Pregled postova
Wow, Hercules 9700 pro..
To je jedna prava dream grafa.
Cestitam.
Hvala. Piknuo sam jedan cijeli lot od 10 grafičkih samo radi nje. Ali i tako je bila OK cijena jedino kad sam vidio da je ventilator zapečen mislio sam si da ne bude hodalo ali radi
Roy je offline   Reply With Quote