View Single Post
Staro 27.06.2022., 17:37   #7309
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
ovakvu, AEG Lavamat 1963, bila je u funkcionalna
https://www.youtube.com/watch?v=dXOjgndvVxA


This Lavamat is built in 1963 and was used continuously by the same person until a year ago and is therefore in good condition - I only renewed 2 hoses.

hmmmmmmmmmmmmm

Jao, ovo izgleda kao američka zalogajnica iz 50-ih godina! Možda sam jedini ovdje u temi, ali volio bih vidjeti muzej vešmašina, obzirom da mi je upravo ta "mašina" bila fiksacija kad sam imao 3, 4, 5 godina. Znao sam satima kopati i promatrati te stvarčice

Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
ako još imaš volje, probaj nazvati TMNT pa ako su zainteresiarni, uputit će te kome se javiti. Koliko se sjećam svi su bili ljubazni i straightforward, od informacija preko telefona, razgovora s kustosom, a i ekipa se uredno najavila kada će doći. Prilikom preuzimanja/utvorivanja su imali pripremljene sve papire o potvrdi preuzimanja. Zahvala ili kak se već zove je stigla poštom unutar nekoliko dana kako su i rekli
Nažalost gotovo... Imao sam negdje 40-nešto konfi, plus kutija i kutija dijelova, softvera i tko zna čega ali dobar dio toga je otišao. Ostavio sam si jedino svoje famozne Adisone i par "AT" mašina (486, 5x86, Pentium MMX) kojima se uskoro bude pridružila ova na kojoj radim. Sve drugo je poklonjeno ili prodano, evo baš sam nedavno poklonio Royu originalni komplet Win95 sa priručnikom koji je trebao ići u Peek & Poke, i godinama stajao u kutiji na polici.
  Reply With Quote