View Single Post
Staro 27.06.2022., 14:53   #7306
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
nedavno je tata donirao neku obsolete vešmašinu Tehničkom muzeju u Zg;
s kustosom je razmijenio poruke / slike preko Whatsappa, ekipa je došla s kombijem

kroz nekoliko dana je poštom stigla potvrda, priznanica, što već
Da nije Obodin automatik?
Vidiš, tako treba poslovati... I samo sam to očekivao, ali ovi su imali drugačije planove. Nisam siguran što da kažem po tom pitanju, ima nekoliko forumaša ovdje na forumu koji su ih branili i rekli mi da su dečki samo previše zauzeti i da vjerojatno nisu imali vremena (uz obitelj, dnevni posao i sve drugo), međutim lagao bih kad bi rekao da ne postoji doza sumnje.

Da stvar bude bolja, ja sam im rekao da mi se nikamo ne žuri, i da mogu pričekati dok se auto ne vrati sa popravka. A ovi su samo kupovali na vremenu, sve skupa je trajalo mjesecima. I onda mi se na kraju prestali javljati, nisu mi čak odgovorili na zadnji email gdje sam ih JASNO tražio da se izjasne "Da ili Ne", i gdje sam napisao, ponovio da tražim pismeni trag o donaciji.

Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
bila je neka fora sa olovkom (svojstva grafita...)

ali, pogledaj više ovdje:
https://www.ocinside.de/workshop_en/amd_pinmod/
pa link na kojem je link itd .. sve na istoj stranici
Aaaaha, misliš na tzv "Pencil Mod" kako su ga popularno zvali. Ne ne, ono o čemu sam ja govorio je Slot A, Athlon "cartidge" procesor poput Pentiuma II.

Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova


ako znaš točan link, a vjerojatno si stavio u favorite ili nekom slao na mail probaj iskopati sa web arhive
Samo ovo što sam ti poslao, nisam ništa spašavao ni sejvao jer (da budem iskren) nisam mislio da mi bude trebalo. A i očekivao sam da toga bude još, stoga...

Negdje bi trebala biti snimka TV ekipe 24 Sata, koji su snimili Live reportažu iz knjižnice. Tražili su me da stanem ispred kamere, ali kad sam odbio (osobno više volim raditi iz sjene) zamolili su osoblje KGZa.
  Reply With Quote