View Single Post
Staro 17.05.2022., 13:41   #5364
rtxghost
Banned
 
Datum registracije: Apr 2022
Lokacija: -
Postovi: 84
Citiraj:
Autor Markecn Pregled postova
Kužim tvoju frustraciju, znam kako je to kada kupiš nešto i onda nije onako kako si očekivao. Moj savijet ti je da strukturirano složiš sažetak za servis, na to priložiš video i odneseš na servis. Nemoj razmišljati na način što ako, što ako mi ne vjeruju, što ako me prevare... ljudi imaju svakakva iskustva sa servisima (osobno sam svašta doživio) no ako kvaliteteno pojasniš i prezentiraš svoj problem nitko ga neće ignorirat. U servisima isto tako rade ljudi koji nemaju nikakvog razloga odbit tvoju reklamaciju. Ako je opravdana dobit ćeš ili zamjenu ili povrat ili će možda samo bolje namjestit cooler. Gubiti svoje vrijeme na xy pokušaja podešavanja, kupnje novog kučišta ili dodatnih ventova, biti nezadovoljan svaki puta kada sjedneš ispred kompa nije rješenje i iskoristi svoje pravo na jamstvo. Nemoj unaprijed otpisati servis, nema razloga za to...
Skinul sam grafičku i vizualno pogledal i poslikal pa kasnije ovdje stavim slike da vidite i sami
Uglavnom 4 šerafa koji drže kuler mi izgledaju kao da nisu stegnuti do kraja,vidi se na onom dijelu do ventilatora da nisu sjeli do "kraja",ima praznog prostora,po meni bi trebali bit izjednačeni sa PCB,jel to tako normalno ili nije,nemam pojma.
Čini mi se da je to sistem hladnjaka sa onim četverokrakim dijelom koji drži hladnjak i možda ima na svakom šerafu male federe,kao prije grafičke.
To sam jedino primjetil,ostalo mi izgleda u redu,termal padovi postoje.
rtxghost je offline   Reply With Quote