Bok ekipa.
Imam jedan entry level stereo sustav, kupljen ohoho, prije skoro 15 godina, kad sam počeo raditi. Malo me nešto počelo zahebavati. Dobijem neki zvuk, kao neki "rattle" koji traje sekundu, kao da nešto zavibrira, zatitra. Pojava je sporadična, ne mogu ju reproducirati. Učestalost je također nepredvidiva, ponekad svaku minutu pa ponekad ništa satima. Probao sam snimiti zvuk ali za sada nisam uspio. Morati ću jednom sjediti pored toga ko budala 2h u tišini i čekati sa spremnim mobitelom u ruci.
U sustavu je;
Cambridge Audio Azur 340A integrated amp
Cambridge Audio Azur 340C CD player
KEF C5 zvučnici
Chromecast Audio
Znači bilo koji input da izaberem, CD ili Aux ili tape itd. taj rattle će se desiti. Mislim da mogu isključiti zvučnike i zvučne kabele jel ista stvar mi se desi kada spojimo svoje Beyerdynamic DT990 sluške. Tako da mislim da je definitivno stvar u pojačalu.
Sad znam da to nije neki vrh model ali meni to sve zajedno fakat ok zvuči i ne bi se bacao u veliki trošak, pa bi rado to nekom odnio da pogleda i eventualno počisti i popravi ako se da. Na CDu mi isto vratašca štekaju na Open/Close.
Jel ima u ZG nekoga za preporučiti za servis Cambridge Audio uređaja?