View Single Post
Staro 18.04.2022., 15:20   #1391
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,697
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova

Dal ti je 8-ica prvi romobil koji si vozio? Jer u Dubravi znam covjeka kojije tezi od tebe, ima isto jedan motor i nije se zalio, a cak sam i probao na Jazbinkskom odvojku, u ulici koja moze biti skijaska skakaonica, prilicno dobro je povukao. Da ides na skupe radijalne gume na 8-ici, doista nema smisla, ako velis da ti je 8 pretvrd. Jer to mi je najneobicniji komentar do danas koji sam cuo za Vset 8 - da je pretvrd

Zato pitah, jel ti to prvi romobil, pa sudis po limitima romobila kao prevoznog sredstva opcenito. Jer 8-ica tako lijepo upija prepreke da je (za novce) najvisa preporuka. Jasno, koga ne zamara tezina, te nositi ga na katove/gepeke/... svakodnevno.



...
Vjerojatno je mislio na zadnju gumu i njezinu tvrdoću tj. nemogućnost upijanja neravnina. Ne da je zadnji kraj romobila tvrd nego na uzastopnim neravninama i izbočinama kao da lupeta ako me razumiješ, upravo zbog pune gume... Ali IMO to je više do suspenzije tj. opruge. Da je možda neki malo kvalitetniji amortizer iza vjerojatno bi bolje upijao i manje treslo...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote