View Single Post
Staro 05.04.2022., 21:33   #599
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Evo me nažalost i u ovoj temi, danas me posjetio kontrolor, prvo je bio kad nisam bio doma, naletio na mog starog , raspitivao se jel ja zivim na toj adresi i ostavio posjetnicu da mu se mogu javiti. Došao i kasnije kad sam bio doma, otvorim vrata, predstavio se i hoće napraviti prijavu. Ima moje podatke, ime, prezime, adresu na kojoj sam prijavljen i živim, adresu gdje sam prije bio, datum odjave tv pretplate bivših vlasnika kuće. Pitam odakle mu podaci, tip kaže imaju podatke iz katastra, sad jel me zajebava ili ne ne bih znao. Uglavnom kaže da sam dužan platiti zaostake za dvije godine kako sam tu u kući osim ako imam osobnu koja nije starija od godinu dana ili račun od ugovora za net ili račun od tv-a koji isto tako nije stariji od godine pa mogu proći s prijavom tv-a gdje ću morati platiti samo zadnja tri mjeseca. Nisam ništa potpisivao već sam mu rekao da ću mu se javiti da to riješimo kad uhvatim vremena. Koje su mi opcije sada, jednostavno ga ignorirati pa čekati prijavu, ovrhu šta već ili prijaviti tv prijemnik ako je moguće od ovog mjeseca, bez nekih zaostataka?
spaceman je offline   Reply With Quote