View Single Post
Staro 20.03.2022., 14:00   #17415
tomo19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 307
Ja imam Panasonic FHD plazmu TX-42S20E, kupljena je 2010.g., još uvjek slika savršena.
Sad sam gledao u servisnom meniu, odradio je 30096,5 sati u 12.g., prosjek 7h po danu.

Bio je jedan kvar prije cca dvije godine, pojavila se vertikalna linija širine par centimatara po sredini ekrana.
Mnogi su mi govorili da se to ne isplati popravljati, vjerojatno i ne bi bilo da sam nosio u ovlašteni servis ali lokalni servis to riješio za 200kn, stavio dio sa drugog tv-a za dijelove.
Čak je tražio 150kn a ja mu dao 200, a poslije mi je bilo žao što mu nisam ostavio bar 250.

Kad kažem savršena slika mislim na dojam kod gledanja, meni izgleda kao da je tv nov, da se mjeri svjetlina i šta se već mijeri sigurno bio pokazalo manje vrijednosti ali slika je stvarno još uvijek odlična.

Ok, slažem se da je očekivana prosječna trajnost od 10.g. što sam napisao, malo preoptimistična ali ako vas malo posluži sreća i moguća je.

Isto kao i novi auto, većina ga vozi godinama bez problema a netko nema sreće pa svako malo mora u servis.
tomo19 je offline   Reply With Quote