View Single Post
Staro 26.02.2022., 12:04   #42746
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jel se netko sjeca ili ima u nekom dvoristu/supi/tavanu FBP (Fabrika Bicikla Partizan) netso ala Poni s banana sicem, koji je imao kakti auto mijenjac s tri brzine, a bilo je i s pet. Nasao sam po nasem webu jedino :



Ali kasnije pri samome kraju pojavio se ITA BMX (ne znam ime) koji je isto imao takav mijenjac s tri brzine. To je nesto najludje sto sam imad vidio, jer bas i nije bilo spojivo s BMX-om. Imali su i presvlaku spustenu s platnom na rami, tocno prosivena za taj ludi mijenjac.

Mi smo ga zvali crosser poni, mada nista na njemu nema poveznicu s istim, ali eto, tako su ga zvali u kvartu.

Nevjerojatno mi je da nigdje postenu sliku tog modela ne mogu naci? Zapravo uopce nema slika. Sto me navodi da mi fali pravi naziv ili rijec pod kojem su ga prodavali, recimo Talijani ili Germani.

Bmx s rucnim ala auto mijenjacem na rami, valjda najatraktivniji bicikl koji sam ikad vidio.

...
A blast from the past! Sjecam se toga ali ti ne mogu pomoci sa imenom. Imao sam ROG bmx i bio mi je bezveze kraj toga sa brzinama kojeg je imao neki lokalni mulac, stariji od mene
__________________
murina je offline   Reply With Quote