View Single Post
Staro 17.02.2022., 14:45   #552
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Postoji li u SD mogućnost povrata robe koja je kupljena fizički u poslovnici?
Roba je ispravna ali meni ne odgovara, kupljena prije 2 dana.
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Moram podijeliti pozitivno iskustvo sa SD. Online sam naručio Philips earbuds, odabrao podizanje u poslovnici (Arena Park) te sam ih tamo i platio karticom na POS uređaju. Ovo spominjem jer ne znam dali se pravno gleda kao kupovina na daljinu ili ne. Nakon 2 dana korištenja sam skužio da mi nikako ne odgovaraju, možda je problem s konkretnim slušalicama, a možda (rekao bih vjerojatnije čak) je do lošeg modela.
Ispunio sam online obrazac za raskid ugovora te naveo kako nisam zadovoljan artiklom zbog lošeg zvuka i BT performansi (ponekad prekida zvuk, BT se random odspoji i opet spoji itd) te dobio odgovor da ih donesem u trgovinu na pregled.
U trgovini su pregledali slušalice (sačuvao sam apsolutno svu ambalažu i sve one random folije i slično, očistio slušalice i bile su kao ne korištene) i vratili mi novce bez ikakvih problema i pitanja, iako im na web-u uz uvjete povrata piše da ne vrijedi za slušalice (između ostalog).
Sve u svemu, od mene imaju plus.
Meni su prihvatili reklamaciju (ali sam preko weba rezervirao, u poslovnici platio i dobio račun). Nisam ih htio zvati jer sam pročitao da pravila ne vrijede za slušalice pa sam se napravio blesav i samo ispunio online obrazac i sve je prošlo super
njuskalo je offline   Reply With Quote