Tema: Automobili
View Single Post
Staro 15.02.2022., 11:43   #59759
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Najvise me zaboli kad ekipa kaze "15 godina stari odron" a moj S40 ima 20 godina... R.I.P. hopes and dreams :'(

Also, ne kuzim hajku oko tehnickog kao pregleda. Stvarno detaljno odrzavam oba auta i ne stedim na nicem, i svejedno mi je ok da ga jednom godisnje netko pogleda, i zlostavi ga i razvuce na onim plocama i valjcima. Apsolutno svaki put ispitivaca pitam "da je vas auto, bi li na nesto pripazili/uskoro zamjenili?" i jednom cak dozivio da je spomenuo selen koji sam onda kroz mjesec dana rijesio.

Drugi par opanaka su sve naknade koje se moraju platit da bi se auto registrirao nakon tehnickog, i u politiku necu ulazit.

A pitanje za kraj, koliko od vas bi koji kazete "odron star 15 godina" usudili sa svojim (ocito novijim) autima opalit roadtrip uzduz i poprek europe? Prije 2 godine sam krenuo iz Zagreba i obisao Cesku, Slovakiju i Poljsku. 2 tjedna, 5000 km i nikad me nije bio strah da cu zapet negdje jer ce odron stat nasred ceste. A ove godine idem 9k km preko skandinavije i baltika, 30 dana ukupno. Mogu postat datume i rutu, pa ako netko hoce, da vidimo tko ce dalje stici

Stvarno ga generalizirate i svadjate se oko stvari koje su toliko individualne, presmjesno.
GoGzS je offline   Reply With Quote