View Single Post
Staro 28.01.2022., 14:21   #261
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 647
Citiraj:
Autor dnb Pregled postova
U mom slučaju - kod migracije ISP-a, Telemach mi je dodijelio privremeni broj za fiksnu uslugu, prilikom instalacije tehničar (tek tad) izdaje zahtjev za otkazivanjem usluge kod prijašnjeg operatera (tj. kako glasi službeni naziv obrasca: "Jedinstvena izjava krajnjeg korisnika o raskidu ugovora s postojećim operaterom") te bi prijenos broja trebao biti izvršen u roku od nekih 15 dana, barem tako piše na izjavi.

Kod mene je to malo zapelo (iz nekog razloga očekivano, obzirom na komentare da im korisnička služba malo šteka) pa sam morao više puta kontaktirati vezano u prijenos broja - ali se na kraju uspješno riješilo.


Paralelno sam imao aktivnu A1 uslugu uz Telemach jer nisam htio ništa otkazivati prije nego se broj uspješno prebaci u Telemach kako ga nebi izgubio.

EDIT: Najbolje ništa ne otkazivati sve dok Telemach ne dođe i postavi optiku i uvjeriš se da sve radi, my 2 cents
Hvala na odgovoru. Sad sam malo zbunjen.

Aha, dakle, kad ti dođe tehničar instalirat uslugu, tek tad se radi zahtjev za prijenos broja. Taj dio sam skužio, ali opet mi nije jasno da li ja osobno moram onda ići u A1 odjaviti uslugu ili to Telemach radi gore spomenutim zahtjevom umjesto mene.

Znam da kad sam prije cca. 15 godina išao iz HT-a u Amis, da smo kod njih sve riješili. Potpis, tu, tu, tu i tu i Amis odjavio kompletnu uslugu HT-a za mene.
Marko :) je offline   Reply With Quote