View Single Post
Staro 27.01.2022., 10:59   #249
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor dnb Pregled postova
1. U bilo kojem trenutku može doći do promjene paketa na zahtjev - barem su mene tako informirali ukoliko ću prelaziti sa 1/500 na 2/2 brzinu. 1G paket je za sada meni default obzirom da sam imao 200mbit kod A1 pa mi ovaj Telamach osnovni paket od 300mbit nebi bio neki napredak.

2. Bridge ne koristim ali sam načuo da trenutno nije moguće - neka netko potvrdi tko ima više info

3. Tehničar je bio ok, ako već imaš postojeću instalaciju od A1 coaxa onda će nju iskoristiti, sve ostalo se može dogovoriti na licu mjesta.

4. So far, so good. U ovih 30ak dana koliko koristim je bilo 0 prekida, nikakvih smetnji niti problema sa brzinom.
Kako misliš da će koristiti coax instalaciju? Meni je trenutno takva situacija (imam A1 200/70 brzinu preko koaksijalca), a sutra mi dolaze Telemach tehničari uvesti optiku. A1 instalacija koristi jedan bužir i kroz njega koaksijalac, ali ne znam baš koliko će im biti jednostavno uvući optički kabel kraj koaksijalca, a nisam ni siguran da bi htio čupat koaksijalac van... Što ako u budućnosti opet zatreba? Makar ako mi opcije budu bušit i razvlačit kanalice preko cijelog stana ili čupat koaksijalac iz bužira - samo nek čupaju

Zadnje izmijenjeno od: njuskalo. 27.01.2022. u 11:15.
njuskalo je offline   Reply With Quote