View Single Post
Staro 26.01.2022., 16:29   #528
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,265
Na iPhone se naježim iti na spomen. Radim sa njim relativno redovno, ne želim ga koristit kad ne moram. Stabilan je, iako ima i on svojih mušica ali support i stabilnost su na razini.

Sa samsungom, pogotovo sa Exynos šta podvaljuju bi najvjerojatnije bio jednako nezadovoljan kao i sa Realmeom.
Mala/slaba baterija plus sporo punjenje, i još ne dobiješ punjač
Spori ultrasonic fingerprint senzor. Reamejev i kad bloka na prvu je brzi nego samsugnov
Random shuttering kad se otvaraju aplikacije, to nisam dozivio na realmeu, na samsungu u par minuta u ducanu jesam.
Znam da bi i na njega išao Nova launcher, ali i na Realme je iša pa ono.
Isto kao i Realme uklonili su mogucnost sakrivanja prednje kamere.
Reklame u native aplikacijama...

A zamisli koristio mob(mislim da je bio s21) sve skupa 5 minuta sta bi bilo da ga koristim cijeli dan

I prije nego što sam išao uzeti novi mob znao sam da na tržištu nema mobitela za mene(da ne košta ko sv. petra kajgana), zato nisam ni htio mijenjati ali loša baterija i svježe puknuti ekran su me "nagovorili". Od realmea sam očekivao da će biti sličan one plusu, ali izgleda da je sad one plus sličan realmeu, nažalost.

Oppo mi ostaje jedina nada trenutno dok Pei ne najavi nešto svoje.

Iako je i ovaj Realme upotrebljiv, da nije odavno bi ga poslao na servis, iako mrzim mijenjat mobitel, nekako se nadam da ce RealmeUI 3.0 popraviti gluposti, iako sumnjam u to, a ako nece ide na servis sa cijelom listom problema pa neka il popravljaju ili vrate novac
OuttaControl je offline   Reply With Quote