View Single Post
Staro 12.01.2022., 23:22   #2946
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,115
Se može ikako dobit kombinacija dobre meh tipkovnice sa HR layout capsima bez graviranja DE/UK capsova?

Maštam za sad pa tražim, gledam, vrtim ako ću nać nešto što ću ganjat kupit kasnije.
Imam za sad par kandidata koji dolaze u obzir no postavljam si pitanje, ček a što sa layoutom? Nakon što sam vidio da su te meh tipkovnice uglavnom UK/US/DE.
Mislim na ove sa hot swap switchevima i to.
Naletio na par videa na tiktoku gdje lik demonstrira zvuk modane tipkovnice i sad slinim za tim. Onaj thock zvuk ili kako to zovu. Baš mi se jako svidjelo to, čisti eargasm.
Volio bi se bacit malo u taj hobi pa kad dođe vrijeme ću sigurno imat pitanja. Svakako hoću krenut sa nekom pa vidjet dalje. Ali sad prvo da razjasnim nejasnoću sa layoutom.

Naučio sam na HR layout sa velikim enterom. Nekako se ne mogu zamislit sa tipkovnicom bez tih stavki.
Ne razumijem ekipu koja kupuje tipkovnice bez HR layouta. Se da lako naviknuti na to ili jednostavno ne koriste kvačice kod pisanja pa im ne treba.
Što mi je skroz retardirano dok vidim da netko piše bez kvačica, smatram ih nepismenim. XD

Zadnje izmijenjeno od: PR3DA70R. 12.01.2022. u 23:31.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote