Tema: Automobili
View Single Post
Staro 28.12.2021., 15:54   #58634
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Super ako ti se zasad nije dogodilo da ti se auto ukopao u mjestu nakon što je na senzor doletila plastična vrećica. Meni se dogodilo jednom i sreća je da je bila mala brzina u pitanju, i nikog iza mene.
Loše procjene senzora su mi se dogodile više puta, najčešće na ulazu u kružni tok i tijekom vožnje u kružnom toku. Collision warning se upali i zapišti. Da nemam spremnu nogu, zakočio bi bez razloga.

Nedavno se kolegi dogodilo sranje. Iste aute vozimo, dakle ima collision assist, imao ga je i auto ispred njega. Stajali su na ulazu u kružni tok. Frajer ispred je krenuo i ukopalo ga je na mjestu.
Kolega je perifernim vidom vidio da ovaj kreće, dao gas, nije na vrijeme skužio da je frajer stao, i zakucao se u njega. Taj put se collision assist nije udostojio aktivirati.

Kako kod kojeg proizvođača. Francuzi (barem Renault) su palili i zadnja.

Ovo s collision preventionom mi se baš neki dan dogodilo, za Badnjak... kaos... idem se ubaciti iz sporedne ulice, taman prostora za ubacit se, krenem lagano dok je još auto ispred mene (jer jedino tako stignem, da po gasu kad on prođe i ubacim se), a kad odjednom on mene ukopa!
Elven je offline   Reply With Quote