View Single Post
Staro 15.12.2021., 21:25   #2301
HAL 9001
Poboljsana verzija
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 482
Hvala jp_rv, okarm, Doom, Nikky na odgovorima.

@jp_rv pokušati ću vidjeti ima li gdje tih jednožilnih konektora s gelom, premda ako Doom i Nikky pišu da je bolje uvrnuti žice pa ih izolirati, možda ostanem na tome.

@okarm znači ako je bio udar groma, ipak ne može oštetiti krone regletu? Ako je tako onda ću samo izvući malo iz utp kabela dodatne parove žica iz postojećeg kabela(zelena i smeđa) koje dosada nisu bile korištene i postaviti ih u utore krone reglete. Oni vjerujem nisu oštećeni. Ne znam je li tehničar radio tdr mjerenje, kutija je na velikoj visini pa se nije penjao do nje.

Ja nemam Krone alat, da li je moguće koristiti nešto ovakvo kao jeftinu zamjenu ili moram baš nabaviti taj Krone alat ako želim ispravno postaviti žice u krone regletu?

Imam i toploskuplaljući bužir, pa ako budem uvrtao žice može i on poslužiti kao izolacija.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote