View Single Post
Staro 15.12.2021., 20:42   #1383
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Trebas imati karticu koja podrzava 5g mrezu, uglavnom pretplata. Ima sada tu puno caka. Recimo meni na mi11 ultra hvata 5g dok na s21ultra ne zeli se sa istom karticom spojiti na 5g. Sve je to jos malo u razvoju i nije sto posto kompaktibilno sa svim uređajima koliko vidim. Ova dva mobitela su najaca klasa na trzisu pa opet postoje razlike. Eto a opet niti xiaomi mi11 ultra nemoze naci mrezu na 5g homebox sim kartici na lokaciji na kojoj postoji i trebao bi raditi.

Tako da je to sve samo testiranje jer drukcije se nemoze doci do informacije i plus poprilicno skup sport. Iz moga iskustva i testiranja trenutno A1 ima puno bolje brzine od t coma. Naravno da ovisi o lokaciji ali A1 barem na 4g nudi po 4 frekvencije dok t com po dvije max 3. Prije nekoliko godina 50 mbita je bilo vauuu..

Danas smo vec nekako da je to neki minimum i ako kucanstvo ima vise korisnika treba puno veca brzina a i promet naravno. Da imamo mogucnost optike nebi niti pricali o 4g i 5g jer je to jedino sigurno rjesenje bez problema i pada brzina
antunhr je offline   Reply With Quote