Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.11.2021., 01:35   #57903
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Meni je komocija najbitnija. Niti octavia nudi to, niti a4 ako si veci od 175cm i tezi od 75KG. Superb je korak dalje. I naravno, treba uzet jacu opremu. Straznja klupa ima brdo mjesta za sjedalicu i osobu. Gepek također ogroman. Jednostavno je auto veci, tiši, komotniji. Hoces li sjedalicu uvaliti u a4 ili octaviu? Hoces. Pitanje je samo vozi li ti se sav skucen ili se vozis lezerno u vecoj klasi auta.. superb je velicine A6 , Octavia je A4 s malo vecim gepekom. Karavan ima malo vise mjesta u gepeku, thats it.
Materijali su naravno bolji u Audiju, naiđes na skripajuci primjerak bez brige, ali ima bolju zvucnu izolaciju i malo je luksuzniji. S line.
S druge strane, superb i slicne aute je pain in the ass vozit po gradu i parkirat.
Jesi ti ikada sjeo u Octaviu?
Imam 2 metra i 105 kg. Sjedalica iza mene stane bez ikakvih problema. Mjesta ne fali ni meni ni iza mene.
Suberb jeste jos prostraniji, sto je i normalno, ali je i za klasu skuplji.
I ja sam u pocetku razmisljao o siperbu. Ali nije se uklapao cjenovno. Ni za kupovinu ni za odrzavanje.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote