Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 23.11.2021., 11:40   #652
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Ekipa, situacija je sljedeća:

Na firmu imam 2 broja i prije cca 9 mj sam dodao mobilni internet i od tada mi ne dolaze računi doma poštom. Nakon poslanih cca 3 opomena po kojima sam platio račun zovem ih jer sam vidio napomenu di piše da ako ima više od jedne neplaćene opomene, na svakoj sljedećoj zaračunavaju 25kn. I tako ja njih zovem i velim im što ih ide i oni mene uvjeravaju da od njih pošta odlazi. Meni totalno debilana da opomene dobijam uredno, a račune ne. I tako se okrene opet extra mj i opet opomena. Šok i nevjerica (sarkazam). Da nebi slučajno skužio da su oni samoodlučili na jedan mail od firme koji uopće ne koristim slati e-Račune. I zovem ja njih opet da odakle njima da ja želim primati e-Račune, pogotovo na taj random mail. I izvlači se ekipa, očito sve studenti koji nemaju ni blage ni ovlasti i dogovorimo se da počnu slati e-Račun na mail koji se ekšli koristi. I tak pošalju oni meni obrazac koji treba potpisati, poštambiljati i napisati mail na koji da dolazi e-Račun. I konačno ja sretan da se riješi ta zavrzlama kad ono - šok i nevjerica br. 2. Oni opet šalju zahtjev za potvrdom maila za primanje e-Računa na drugi mail koji ne koristim. I opet ja zovem njih da tko je tu retardiran i dal im fali stručnog kadra, možda im mogu nekoga preporučiti da im obavlja te najjednostavnije zadatke i prave se blesavi - provjerit će. Pisao sam im pismenu žalbu, al njih ne j**e pola posto. A do kad se to ne riješi oni šalju 25kn zbog opomene.

Račun se naravno može platiti preko portala (saznao u zadnjem tel. razgovoru), ali zašto bi ako je ugovorom drukčije dogovoreno.

Šta raditi s retardiranim T-Mobile-om koji ne j**e korisnike pola posto i šalje 25kn naknade za slanje opomene, mada račune ne isporučuje sukladno Ugovoru?

Već su me koštali toliko živaca da razmišljam da odem psihijatru nek mi da dijagnozu i idem ih tužiti i ovršiti za obih svakih 25kn dok su poslali opomenu i za duševnu bol. Uopće nije stvar ni u tih 25kn, al ne možeš raditi idiota iz ljudi.
Problem je offline   Reply With Quote