Tema: Iskon
View Single Post
Staro 20.11.2021., 18:26   #6030
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
po defaultu stavljaju u cgn i moraš nazvat da te maknu ili preko korisničkih stranica napravit zahtjev za promjenu na usluzi... pogledaj da li ti je uključen upnp u modemu, meni normalni radi portforward... i to nije dovoljan razlog za raskid ugovora

Pa inace nije dovoljan razlog, al dio usluge nije isporucen. Dosad mi nitko od korisnicke sluzbe nije rekao da treba posebno traziti otvaranje portova, nego krecu klasicne pitalice jel modem ustekan u uticnicu itd.

Koji bi onda bio "keyword" da ih se uputi da me maknu iz CGN-a? Ili sto treba upisati u zahtjevu na mojiskon? UPNP je bio ukljucen pa je ruter automatski portforwardirao portove. Sad sam maknuo, rucno unio portforward ali ne radi


EDIT: Zvao korisnicku s keywordom "molim da me maknete iz CGN-a" s nadom da netko znati sto treba. Uglavnom, maknuli su iz CGN-a, restartao ruter i proradilo. Ali ocito imaju neke promjene na svojim centralama jer dosad je radilo godinama, a vidim da je i kolega gore imao nekih problema koji su se pojavili samo odjednom. Tnx na tipu

Zadnje izmijenjeno od: daki. 20.11.2021. u 18:48.
daki je offline   Reply With Quote