View Single Post
Staro 13.11.2021., 20:12   #9860
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor DiRT Pregled postova
Bio je ne tako davno S21U sa manje memorije na akciji 7k kn, a ovaj sa više cca 8.5k kn. Realno taj najjači kod nas bi trebao bit max 7k kn.




EDIT: I zašto vidim neke riječi zelene (tako, nas) i podcrtane te vode na neku xy stranicu ko da je linkana riječ?

Nedavno, prije cca 2 mjeseca S21 Ultra 256Gb je bio jeftiniji od 128Gb modela, nije mi tad bilo jasno o čemu je točno riječ - al rekoh pričekat ću jos koji mjesec pa se počastiti tamo pred kraj godine... Ionako će cijena još samo pasti - logično zar ne. Khmm, dogodilo se upravo suprotno. Čak sam kontaktirao jednog od prodavača, kaže mi čovjek da su zalihe kod dobavljača tanke pa stoga svi lagano dižu cijene unatoč zdravom razumu. Naravno ovi praznici će im uletiti ko budali šamar pa će vjerojatno opet vratiti cijene blizu starih (nadam se) te ih usput oglasiti kao bombastične popuste... Btw, vidim da se vani uredno prodaju 256Gb modeli stari do pola god. sa kompletnom ambalažom i garancijom za cca 800e. Kod nas se na Njuški može naći tu i tamo neki dobar primjerak sa pristojnom cijenom ali takav ode jako brzo...

Ne znam na koje točno podcrtane riječi misliš - ako uopće misliš na mene.
Kod mene sve izgleda normalno...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote