Tema: Automobili
View Single Post
Staro 11.11.2021., 14:11   #57603
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Ekipa, smije li se na samoposlužnim autopraonama prati gume s minivašem kao štonse pere ostatak auta? Ono, da ne načnema negdje iliprobušim ili oštetim gumu?
Možeš ali ja ipak pripazim da ne sjebem nešto oko kočionog sustava. Recimo približim miniwash ali ne "stisnem" tj. ne koristim maksimalnu snagu.

Tako i preporučuju. Trebaš paziti na gume oko prozora. Ne bi bio prvi koji ih uništi s tim miniwashom.

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Pa to nije ni centimetar ja imam problem na S40 da nemrem nac pumpu za tekucinu za vjetrobransko staklo. Po VIN-u Skandix.de kaze jedno, tokic i volvo servis kazu drugi part number. Mehanicar kod kojeg idem i koji je imao i jednu i drugu u ruci kaze da nije nijedna i da je ovo sto ja imam pak nesto trece i sad dalje trazimo.

Homokineticki zglob je isto fun and games jer i njih ima u par nijansa i tako... jednom kad nadjes sta trebas, uglavnom je cheap as fuck, samo treba nac

Citiraj:
Autor GoGzS Pregled postova
Pa to nije ni centimetar ja imam problem na S40 da nemrem nac pumpu za tekucinu za vjetrobransko staklo. Po VIN-u Skandix.de kaze jedno, tokic i volvo servis kazu drugi part number. Mehanicar kod kojeg idem i koji je imao i jednu i drugu u ruci kaze da nije nijedna i da je ovo sto ja imam pak nesto trece i sad dalje trazimo.

Homokineticki zglob je isto fun and games jer i njih ima u par nijansa i tako... jednom kad nadjes sta trebas, uglavnom je cheap as fuck, samo treba nac
Ajde cimni impex. info@impexautodijelovi.hr

Frend je za svoj s60 iz 2000. našao tamo dijelove koje jasno nije mogao nigdje pronaći za kupiti.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 11.11.2021. u 14:16.
Hamm je offline   Reply With Quote