View Single Post
Staro 05.11.2021., 19:01   #81
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,172
Pazljivo ja citam, zato te i lijepo pitam
Znaci ploce vec sad tj danas postoje i to da su jeftinije nego ih usporedjujes i toga si i sam svjestan.

Mladen ima svoju budget matematiku.. studentski djir u smislu da svaku kunu dva puta važe prije nego potrosi i to postujem..

Netko tko zeli i moze vise - gleda iznad, a iznad je do jucer bila rupa do 5600x kojeg sam i sam osobno preskočio jer mi je od prvog dana preskup za ono sto nudi pa sam zato i uzeo 5900x
12600k je u tom smislu pokopao takav skupi 5600x a skoro i 5800x..
To sto netko trosi na tenisice, netko na felge auta, a netko na novi proc u to ne ulazim..

Kupci poput mene koji gledaju high refresh rate i povremena obrada videa za YT i sl. Itekako znaju iskoristiti te proc. i u tom smislu nekima to nije 10% razlike nego puno više

U tom smislu 12600k je odlican competitive gamerski proc kojeg danas kad gledam bi prije uzeo nego 5800x čisto kao primjer..
Bar dok AMD ne predstavi bolje ili sreže cijene. Govorim hipotetski jer kao vlasniku 5900x ovi mi za sada nisu jos zanimljivi..ali su me razveselili jer prica ide naprijed i po pitanju performansi i po pitanju cijene..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 05.11.2021. u 19:24.
Eladio je offline   Reply With Quote