View Single Post
Staro 02.11.2021., 14:03   #3737
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,270
Ma ta priča 200 il 500 eura po kvadraru je glupost. Ja sam npr 2 sobe od 15 kvadrata sam prebojao i sam stavio novi laminat. Nisam uopće htio placat majstorima za to iako mi nebi uzeli vise od 10000kn. Ispalo me 150 kuna po kvadratu... Ma puno sam i rekao.

Ako neces mjenjat ekstrih i podlogu na nekim djelovima, a neces na skoro pola stana, nego samo pobrusiti i prelakirati, to si vec na konju, to nece ni 100 eur ispast.

Ove price da je renovacija stana od 80 kvadrata 40000 eura, je ako oces super smart home i kljuc u ruke sa kompletnim novim namještajem, po mjeri i renoviras apsolutno sve, praktično od estriha do plafona.

Isto tako bojanje nije tako jeftino, i ako mozes sam to napravi, meni su jedni nudili bojanje za 20000+materijal kn, ja sam rekao fala lipa sam cu ja to obojat, a od njih odbio kompletnu ponudu Na kraju mi je to odradila firma koja je radila grube radove za nesto normalnije tipa 5000 kn. Zab sam iskreno koliko me gletanje i brusenje izaslo.

Kako kazu struju racunaj oko 2000 eura ovisi sta oces, wc se nekako uvik racuna 3-5000 eura, ovisi o namještaju, imas ti tipkalo za geberit za 200 kuna imas za 5000 kuna, samo o botunu pričamo. Ali siguran sam da ces pokriti to sa 15000 eura, složio bi se sa mommistakeom, ako se ne varam i on je nedavno bio na renovaciji
OuttaControl je offline   Reply With Quote