Tema: Automobili
View Single Post
Staro 31.10.2021., 12:28   #57453
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Koliko je star? Sacekaj malo

Ne znam, samo sam se nadovezao na tvoj post koji je bio izricito iskljuciv: Ne postoji BMW kojem ne curi ulje
Znam da se zezas, ali je tuzno sto takvo misljenje prevladava medju ekipom koja ima iz nekog razloga averziju prema BMW-u i vozacima BMW-a, naravno bezrazlozno.
Ja bih to drugacije formulirao: Ne postoji auto za kojeg vlasnik da zadnje novce pa onda nema za pastetu a kamoli za odrzavanje, a kojem ne curi ulje.
BMW je sa razlogom premium marka i sa sigurnoscu tvrdim da je bolje i kvalitetnije konstruiran od vecine drugih automobila istog ili nizeg segmenta. Problem je u neodrzavanju i stednji na istom jer je skuplje nego kod drugih proizvodjaca. Ima nekih gluposti koje su lose odradjene, ali koliko znam BMW za takve stvari ima opozive, a i ako nema rjesavaju ih besplatno za redovno servisirane aute do 200000km. Evo nedavno su kumu na svoj racun odradili oplatu vrata koja je propustala vodu unutra i znakove korozije po rubu gepeka na F11 iz 2012te, a samo zato jer je auto redovno odrzavan kod njih i sto znaju da su te stvari uobicajene kod te godine proizvodnje. Moj F11 je mladji nekoliko godina od njegovog i na njemu su te stvari rjesene vec u proizvodnji.
Sa druge strane, za Alfu to ne mogu reci. Na stranu sto je to vozacki skoro pa savrsen auto, ali onakav fuseraj direktno iz tvornice samo si Talijan moze dopustiti
WraGG je offline   Reply With Quote