View Single Post
Staro 27.09.2021., 08:50   #46
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
koje bežične in-ear slušalice kupiti do 700kn? frendu treba za trčanje, znači spojene na mob će biti.

jesu čemu ove?

tnx...
Ne znam koliko će ti pomoći moje iskustvo, ali ako su slušalice potrebne samo za trčanje onda možeš proći i jeftinije. Prije godinu-dvije sam bio i sam u istoj dilemi, što kupiti? Gledao sam od ekstra skupe Jabre do Aliexpress jeftinjaka. Imao sam prije Plantronics slušalice koje su koštale 80-tak eura i super su služile tri godine, onda su se strgale. Nisu bile true wireless. Ovaj put sam htio true wireless jer dosta smeta kad ti žica lupa po vratu dok trčiš. Na kraju sam nakon dosta istraživanja zaključio da je pametnije kupiti nešto Anker-style nego zdrobiti pet ili deset puta više para. U to vrijeme Soundpeats Trueshift 2 je bio najbolji izbor, USB-C, 100 sati trajanje kutijice za punjenje, BT 5.0 i pozitivni reviewi. Mislim da nisam pogriješio, slušalice služe super, trčim oko 100 kilometara mjesečno, baterija će crknuti nakon 3-4 godine i neće se moći zamijeniti kao što se ne može niti u ultra skupoj Jabri. Cijena je bila oko 30€.

Ako ti trebaju all-round slušalice, onda vjerujem da je priča drugačija.
Feyd je offline   Reply With Quote