View Single Post
Staro 01.09.2021., 13:19   #841
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 143
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Mali OT, da ne otvaram novi thread.
Dakle, uzeo Simpa novi broj na trafici, treba mi na moru jer nemam tu A1 signala.
Aktiviram broj, udjem u moj telekom aplikaciju, iznenadim se kad vidim da su upisani vec podaci. Naravno, meni nepoznati. Slao CS, no brz odgovora za sad.
Nemam pojma koji su ovo ljudi 😁
Zna li ko o cemu se radi?
Nije da me puno briga, tjedan dana cu ga koristiti samo, ali čisto informativno bi volio znati o kakvoj marčapiji se radi 😁
Ako imas PIN i PUK od kartice da najbrze rijesis odi u najblizu poslovnicu i prebaci podatke na sebe.
Mene neki balavac u poslovnici zaje... i nije mi htio dati novu sim karticu jer se stara nesto zblesirala (tarifa na bonove), broj u mom vlasnistvu bio preko 10 godina, a oni nisu pobrisali podatke o staroj vlasnici iz Osijeka, kasnije dosao drugi decko na salter kojemu sam pokazao mailove sto sam kupovao bonove online pa mi dolazile potvrde o placanju s brojem telefona na mail.
Nisam imao PIN/PUK info pa prvi kreten u poslovnici nije htio ni cuti, drugi je bio razuman i zakljucio da i nema logike da godinama uplacujem bonove na broj koji ne glasi na mene
creatin je offline   Reply With Quote