Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 30.06.2021., 13:06   #3392
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Doduše, ove godine nisam imao tog sredstva za klime, već sam upotrijebio neki Genox ako se ne varam, to je neki industrijski dezinficijens pa sam njime prešpricao isparivač, nakon njega i pare više nije bilo nikakvih mirisa.
Drago mi je da si spomenuo Genox, proslo je toliko godina od zadnjeg upisa u temi, strah me je uopce traziti zadnji post. Tada sam za one, koji ne zele imati vesele molekule kancerogenih miomirisa post ciscenja, stavio poveznicu na (tada) jedino nano sredstvo, koje je bilo neotrovno i biorazgradivo, te se ni u prostoru/autu nije trebalo dodatno provjetravati.

Nazalost, Nanoteh je propao, nije ostvario suradnju s vecim kupcima/centrima, a od maloprodaje se nije dalo zivjeti, jer prakticno se nigdje nije ni reklamirao da bi ih uopce mogao privuci. Genox je takodjer ekoloski, biorazgradiv, prilicno sposoban na sve vrste mikroogranizama

Genox professional boca se koristi za ciscenje klime. 1:5 je omjer za klimu. Za razliku od nanoteha, nema "parfemiranog" mirisa, ali kad zavrsi posao, iza njega ne ostaje ikakav miris. Za razliku od Nanoteha, ostvarili su suradnju s vecim centrima, pa ih se moze nabaviti na puno mjesta.

Ne pratim dugo temu, mozda neki vec i duze koriste, ali za one koji tek razmatraju, ideja za sljedece ciscenje auta ili prostora.


Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Jedino mi je problem što je klima relativno blizu stropa, preblizu da bih parnim čistačem mogao pošpricati onaj dio isparivača koji je svinut u slovo U prema iza.
Imam na 3.90 na jednoj lokaciji, na drugoj mrvicu nize. Moras imati dobar pregled kad cistis gore, kupi si teleskop amortizirane lojtre, lagane ko perce, stabilne, jer kad si u nervozi na visini, pa gledas da ne padnes, a ruke ti nisu potpuno slobodne, radis sve nabrzaka.




...
Visage je offline   Reply With Quote