View Single Post
Staro 27.05.2021., 23:20   #396
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
krajem godine će biti 7godina kako imam ovu konfu. tada kad sam je kupovao misao vodilja je bila da se uzme sve da bude nešto ispred vrmena tada i da potraje dugo. evo čak i pre dugo. mada opet komp me odlično služi i dalje, ali već neko vrijeme mislim da bi ga pojačao ili išao možda na nešto novo.
i7 4790k je opcija bila i na početku kad sam kupovao, ali tada sam smatrao da je onda ta cifra za proc pretjerana. rekoh možda jednog dana. i tako nikada. ovaj proc je odličan, ali grafika bi nekad htjela nešto jače. pogotovo novi naslovi igara, kao i neki programi koje koristim.

i tako reko ovih par dana malo čitam o tim svim generacijam koje su bile i koje jesu sada. nisam imao sve ove godine potrebe pratiti to sve. i ne vjerujem da je intel tako pao, odnosno nije više na tronu. mislim, moj prvi komp nekad davno je bio amd, ali dugi niz godina sam na intelu i nekako bi ostao tu. a koliko vidim koje cifre baca amd za bolje proceve, mislim da je to meni nepotrebno. sa druge strane koliko vidim intel trenutno ne nudi ni to što ima po bajnim cijenama, jer je sve poskupilo zadnjih par mjeseci.

šta vi mislite, strpiti se do nove generacije intela, ujedno pričekati da ovo ludilo krize i korone prođe te da se sve unormali, pa onda nešto poduzeti ili sada to rješavati?
jel ima još koja solucija za moju konfu da ju nadogradim, jer mbo je prilično močna dan danas?
  Reply With Quote