View Single Post
Staro 25.04.2021., 12:55   #11860
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor @@@ Pregled postova
Pozdrav svima,
Ako netko ikako može pomoći bio bi zahvalan.
Dugogodišnji sam B.net korisnik te sam davnih dana pospremio njihov stari STB, kupio neotion modul i ubacio karticu u njega.
Radilo sve savršeno do pred neki dan.
Tražio sam povećanje brzine interneta na 200/20.
Dolazi tehničar i nosi novi stb. U dogovoru s njim ostavljam ga u kutiji s obzirom da imam IPTV na tom glavnom televizoru.Povećava brzinu koja nakon 3 dana ide najviše do 120/5. (napomenuo je ako brzina neće ići do ugovorenih 200/20 da zovem A1 te tražim novi modem)
Ono što me najviše peče u cijeloj priči što su mi se izgubili skoro svi kanali na drugom TV-u gdje je sam koristio taj CAM modul sa starom B.net karticom. (ostalo je samo onih 10-15 zemaljskih koji se mogu gledati i bez kartice)
Da li je ikako moguće tu karticu i modul i dalje koristiti ili to mogu baciti u smeće?
Da li je netko imao problema s brzinom interneta? Da li je isključivo do modema ili može biti do nečeg drugog?

Bilo kakva iskustva/savjeti su dobro došli.
Slican scenarij sam prosao prije mjesec i pol na B.net kabelu i na (Amis) A1 optici, s tim da sam znao da ce mi na kabelu ukinuti stari B.net paket i da cu ostati na free 12 TV programa, i na glavnom i na drugom TV-u.
Sad sam samo na trio paketu na A1 optici.

Pa sta ima veze sto imas IPTV na glavnom TV-u, trebao si spojiti i STB Kaon 4020, A1 TV programi su bar sigurni i kvalitetniji kod prikazivanja TV programa slika sigurno ide u FHD-u (kod glavnih TV programa) i to na 50 FPS-a i dobrim bitrateom, kod IPTV lista to bas nije tako em znaju trokirati - buferirati ili nestajati na neko vrijeme (narocito kod vecih sportskih dogadjaja) i nazalost slika glavnih TV programa ide u FHD-u ili HD-u i to na 25 FPS-a.
Ti lako biras onda hoces li na glavnom TV-u gledati programe ili preko STB-a ili sa te IPTV liste...
Cilim je offline   Reply With Quote