View Single Post
Staro 23.04.2021., 15:34   #344
apekop
Ape
Moj komp
 
apekop's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Vandal.pr
Ja ti mogu reći da je Fanatec (belt volani) 50 puta bolji od Logitecha. DD volane neću ni spominjati a thrustmaster nisam probao.
A nazalost tak i svaki review veli, samo eto, nije mi laka odluka jer vecinom misljenja imam temeljena na onome kaj mi neko kaze, jer nisam probao nista takvo do sad....

Citiraj:
Autor Vandal.pr
ako ti je gušt onda bi je defitnitvno preporučio Fanatec, ali on ti daleko probija cifru od 6000
Ma je znam, malo sam ja poljepsao te cifre, msm da sinoc kad sam si slagao je ispalo tipa 2100e (sa DD)

Citiraj:
Autor Vandal.pr
UPS mi je upravo iskrcao P1X i jučer sam uplatio za MARK 1 pedale...
Cestitam na igrackama, uzivaj!


Citiraj:
Autor theo
Ovisi kakav si tip čovjeka, koliko te zanima simracing, koliko se posvećuješ hobijima općenito, kakav ti je odnos prema lovi, odnosno uloženo/dobiveno...
Sve ti to ovisi o odabiru opreme, kao i u svakom drugom hobiju.
Slazem se, zato se i neckam, ovo sto vidim meni je jako interesantno, al tesko mi je reci da cu bit full u tome kad nisam probao nis vozit takvog jos.

Citiraj:
Autor theo
I recimo skok s G29 na Fanatec CSW teško je opisat kvantitativno. Meni nije bilo nekog velikog wow faktora da mogu reći da je 5 put bolji, ali sve u svemu sam brži s njim, konstantniji i općenito mi je veći gušt sjesti i voziti sad nego na G29. Doduše, većinom zato jer sad imam i kokpit, a prije sam vozio za običnim stolom.
To je to kaj me zanima, znaci nije da s g29 ili recimo Thrustmasterom (T300/T500) imas ono duplo losije iskustvo igranja il tak nekaj... Tesko mi se izrazit, ali, valjda ono kaj me muci il zanima, jel tolka razlika u igranju izmedju ta dva seta opreme (Thrust vs Fanatec) da s jednim ti simracing bude bezveze, a s drugim odlican... po ovome kaj ti velis ocito nije, ako ti je s g29 tak dugo bilo super igrat, ocito si bio zadovoljan i bilo je fun?

Citiraj:
Autor theo
I recimo skok s G29 na Fanatec CSW teško je opisat kvantitativno. Meni nije bilo nekog velikog wow faktora da mogu reći da je 5 put bolji, ali sve u svemu sam brži s njim, konstantniji i općenito mi je veći gušt sjesti i voziti sad nego na G29. Doduše, većinom zato jer sad imam i kokpit, a prije sam vozio za običnim stolom.
Moj plan je prvo isto za stolom, ak bu mi dobro mislio sam si solo nekaj slozit, nisam los s alatom... a mozda i uzet neki cockpit...
Mozda bi i stolac moj pasao (Imam secret lab omega).. al dobro, to su neke ideje za drugi dan, treba prvo odabrat/kupit masineriju....

Probat cu obic mozda ove neke gaming arene, da vidim jel ima toga barem za probat, mislim da bi mi to najvise pomoglo.
Mozda budem i pametniji za mjesec/dva kad bi konacno imao to kam stavit, al da, dosta je to love pa je zato i teze se odlucit.
__________________
Apekop

Zadnje izmijenjeno od: apekop. 23.04.2021. u 15:39.
apekop je offline   Reply With Quote