View Single Post
Staro 23.04.2021., 11:51   #340
apekop
Ape
Moj komp
 
apekop's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Pozdrav, trebao bi par savjeta ako ima ko volje , generalno sam doso tu da mi velite da ne potrosim novce

Gledam vec neko vrijeme da si uzmem neki setup za vozit. Vozio sam na volanu davno kod prijatelja na PS3 neki gran turismo, volan je bio neki logitech, nije bitno, samo je poanta da iskustva nemam nikakvog, samo zelje i volje...
Ako APN prodje dobro konacno bum imao i mjesta negdje taj volan stavit

Problem je kaj naravno ne znam kaj uzet, generalno na meti su mi bili Logitech g923 i Thrustmaster 1300 RS GT edition i cinilo mi se da budem bas sretan s tim.
Onda sam naravno bil bedast i isao gledat youtoube reviewe i ostale fore i naletio na Fanatec i njihov configurator i dalje valjda znate pricu, uvijek oces bolje....

Tak da sam u problemu, fanatec je skuplji 2 puta, ako ne i vise ak sam skuzil kad si uzmes sve, gledam na onaj DD. Al ne znam kolko se to meni, kao nekome ko ima 0 iskustva isplati uzimat odmah ?

Nebi htio dati 3000kn (4 s shifterom ak se ne varam) na logi/thrustmaster, samo da skuzim kak je fanatec za jos tolko love 20 puta bolji, pa onda ovo prodavat, gubit lovu itd....

Jel zna neko jel ima negdje bar za probat neki takav setup? Da ne moram kupovat na slijepo....
Normalno da cu radije potrosit 4000kn na Thrustmaster nego 10 na fanatec ako mi taj thrustmaster moze dat dovoljno veselja i srece naspram duplo skuplje varijante...
__________________
Apekop
apekop je offline   Reply With Quote