View Single Post
Staro 07.04.2021., 16:40   #267
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
OK, pucačine.. znaš li informaciju da je jedan call of duty (ne znam sad koji) od te 3 platforme imao udio na pc od 3%?
Ne znam, slobodno okači malo detaljnije informacije.
Postoji hrpa pucačina, hrpa ih je PC only, hrpa ih se igra više na PC-u, ne treba paušalno pričat...

Citiraj:
Pod postojeće mislim na to da ljudi imaju nekakvu gpu. Netko ima gtx 1060, neko gtx 1080, a ti pišeš iz perspektive kupovine kao da je nulta godina, nitko nema pc i svi moraju kupiti gpu...
Pa je, nulta godina je za mnoge ljude.
Koliko se samo tu na forumu slagalo konfiguracija svaki dan i predlagalo ljudima, sad nitko ne slaže mjesecima.
Na čemu da igraju ti ljudi koji su htjeli kupiti novi PC, kojima je grafička crkla u međuvremenu, koji imaju neku prastaru, koji uopće nisu imali gamerski PC...
Koliko je ljudi samo prodalo grafičku jer im je ovo dobra prilika, itd...

Nigdje nisam rekao da nitko na svijetu trenutno ne može igrati igre.
Govorim ti da ova kriza traje mjesecima, i kako stvari stoje trajat će još mjesecima, a ti pričaš kako ljudi imaju grafičke.
Pa imaju oni koji imaju... a koliko je milijuna potencijalnih kupac novog PC-a/grafičke bilo kroz ovaj period?
Pa normalno da se to mora odraziti na kupovinu PC igara.

Citiraj:
Upravo iz ta dva razloga - da pc nije jedina platforma + i ovi što igraju na pc već imaju nekakve gpu - mislim da nestašice neće imati neki utjecaj na gaming industriju
Ne može konzola zamjeniti PC ako igraš određene vrste igara, niti se svi žele prešaltati na drugu platformu.
elance je offline