View Single Post
Staro 30.01.2006., 21:48   #27
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
@buljo
Istina je to za veću membranu (niže frek.), al su tu dve membrane i to fakat lijepo izvedene koje trpe frekvencije u rasponu od 30-90Hz, a to kaj rade na 6ohma u ovom slučaju nema nikakve veze...Bass je lijepo istaknut i prilično je dubok!!!Mislim da bi trebo čut....POWER TO THE PEOPLE...stvar ubija bassom!!!

Za ovih 62w RMS-a na 8ohma...to kaj piše velika je glupost jer ta sitna membranica nemre isporučit tolku snagu...membrana je tek par cm...
Možda bi i mogla al ju, po onome šta sam čuo definitivno ne...

Za ovaj dio sa 240w srednjih i visokih te fakat nisam skužio...Pa di je tu tebi BASS...njena snaga je 130w za srednje i visoke frekvencije i 240w za čisti bass (samo bass)...

Ovo "čudno" si krivo shvatio!!!55w na 4ohma je jak izlaz, a kad sam spomenuo ovih 120w samo sam uspoređivo kolko bi on po meni imo kad bi gledo Logitechov standard procjene snage...

@newalss
Ja fakat ne kužim kaj ti nije jasno s tim bi-ampingom...???
Ta linija ima 4 (četiri) izlaza...od toga se dva izlaza koriste za srednje i visoke frekvencije, dok ostala dva imaju niskopropusni filter koji, dakle, propušta niske frekvencije (samo niske frek.)...
Znači, kad bi ti spojio zvučnike (one subove od 20cm) na taj niskopropusni izlaz čuo bi sam BASSOVE u pjesmi i ništa drugo...npr. ko kad na 5.1 spojiš samo subwoofer...
E, na tom pricipu to radi....
AK NEKO NE VJERUJE U TAKVO ŠTO, OTVOREN SAM ZA PREZENTACIJU
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote