View Single Post
Staro 03.03.2021., 08:38   #2453
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,349
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Vidio sam zadnji mail Protisa gdje mu inzistiraju da mora raskid poslati postom i traze sve artikle natrag. Jbg mozemo sada pricati da si je sam kriv jer je imao gotovu stvar vec (sto i jest) ali na stranu ovaj slucaj, koliko ljudi oni onda prevare sa ovim dezinformacijama i zastrasivanjem lezarinama. Prosjecni kupac blage veze nema na sto ima pravo.
A da idioti inzistiraju da posaljem postom jer je tako navedeno na njihovoj stranici u pravilniku makar na zastiti potrosaca pise da moze i mailom i postom. Sad bi ja trebao se igrat odvjetnika i njihove zakone koji im stoje na stranici ic gazit i gubit jos vremena na to.
I da htjeli su da im sve vratim AP i kablove i svaki dan su mi slali mail doslovno danas vam je 7 dan, danas vam je 8 dan...Ispricavam se sta sam vas tlacio s ovim, no jbg kazem zeznuo sam se prvo sta sam zamjenu prvo trazio i na to su se izvlacili isto. Posavjetovao sam se i pravno kasnije pitao par ljudi koji su mi rekli da sam i ja tu kiks mali napravio s tim i da ako zelim dodatno gubit vrijeme na tome da mogu nastavit i bit uporan, a ako mi se ne da gubit vrijeme da jednostavno pokupim uređaj i zavrsena prica, sta sam na kraju i napravio.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 03.03.2021. u 09:42.
Thermaltake je offline   Reply With Quote