View Single Post
Staro 16.02.2021., 15:19   #5228
unix
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Pula
Postovi: 26
Citiraj:
Autor n3om0rph Pregled postova
Tako je, riječ je o "uredskom" računalu koje je upaljeno 24/7, a grafička je Nvidia Quadro P2000 (5GB).


Grafička je u zatvorenom kućištu, kućište ima "mrežastu" prednju masku s ventilatorom na ulazi i jednim na izlazu na zadnjoj strani kućišta.

Budem se poigrao još s downclockom ili dodao još koji ventilator u kućište (otvorena stranica mi nije opcija).
Kako provjeriti temperaturu memorije - niti HWMonitor ni GPU-Z mi ne pokazuju temperaturu memorije?




Klokove mogu još podesiti, poigrati se sa MSI Afterburner - ili predlažeš neki drugi program?
A BIOS na kartici ne bih mijenjao - nisam to nikada radio i ne znam koliko je "rizično", a ako bude ovako nekih ~35 USD/mjesečno, sasvim sam zadovoljan i s tim pošto sam svjestan da kartica nije najbolja za mining ali je računalo svejedno upaljeno 24/7 pa da se iskoristi bar za nešto kad se ne koristi (iako mi mining ne smeta trenutno ni u radu).
probaj ovo instalirat https://www.hwinfo.com/download/ ides pod senzors pa vidi ako pokazuje gpu memory temperature.
unix je offline   Reply With Quote