View Single Post
Staro 11.02.2021., 16:58   #744
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
To da se Amis optika gasi i kada su samo tračevi. Koliko je to sve istina smo se uvjerili već nekoliko puta.

Samo ti čekaj i dalje. Ako misliš da će te A1 nazvat i ponudit neki popust, neće. Samo će ti doć veći račun da te podsjete da ti je istekla ugovorna obveza (tak je meni bilo).

Nazovi ih, ili još bolje, pošalji im mail ili ih kontaktiraj preko A1 foruma da naprave provjeru što ti mogu ponuditi. Tražiš brži internet prek optike; ako ti nude kabel, želiš ostat ovako kako imaš sada. Ako ti ponude odmah da ostaneš na starom, svejedno pitaj za brži internet ako to želiš.

Mora ih kontaktirati jer u suprotnom imat će istu uslugu po većoj cijeni. Ja sam tako zadnji put zaboravio obnovit ugovor pa mi je cijena s 150 kn skočila na 200 i nešto. Odmah sam se podsjetio na to da je istekla ugovorna obveza. Na to da će ga netko nazvati može zaboravit.

Zato ih kontaktiraj što prije. To jest, to si već trebao napravit. I javi nam što su ti ponudili.
Zahtjev - dopis za povecanje brzine poslao prije ohoho dana (uz par usputnih podsjecanja sta je s tim mojim zahtjevom) jos se ceka i ceka i ceka odgovor nadleznih za prosirenje mreza.


Ali ne vjerujem da se u tri ili vise proteklih mjeseci nije nikome oko toga nesto dogadjalo vezano na tu staru Amis optiku i produzivanje ugovora, pa da nam napise par rijeci u vezi toga.
Cilim je offline   Reply With Quote