View Single Post
Staro 09.02.2021., 20:48   #5125
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Hvala na postavkama ,nekak sam propustio ovaj post. Budem probao sutra.

Uglavnom nekad mi ok radi, nekad se freeza, rijesio sam temp riserom i boljom ventilacijom, ispod 75 su hbm temp i sa cca 65% ventova.

Eto do danas sam mislio da je prob bio kod freezea sto se uvijek dogodilo kod surfanja, a kad je komp na miru radilo bez problema. Danas se freezalo random iako je bio upaljen ekran. Ne znam utjece li na freeze jer nemam integriranu grafu pa jedna koja majna je i primary display grafa. Ima li smisla uzeti neki šrot oko 300kn i koristiti kao primary?

Trenutno nisam u stanju odvojiti rig sastrane van PCa iz vise razloga.

Poznati problem kod Vege ako imaš spojen monitor na komp... Ona kartica koja se koristi za display, treba probati smanjiti intenzitet. Npr kod TeamRedMinera (koji je preporuka za Vege): --eth_config=A896 je default, smanji na cca 650-700 trebalo bi prestati zamrzavati sliku uz minimalan gubitak hashrate-a. Preporuka je imati integriranu karticu ili se spajati udaljeno na miner, ali...



Dodatna preporuka je prelazak na V56 bios istog proizvođača i obavezno bios iste memorije! Manja potrošnja, veći hashrate, obavezna primjena drugačijih postavki za amdmemtweak.
...Tihomir... je offline   Reply With Quote