View Single Post
Staro 02.02.2021., 18:47   #4458
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,779
Ne škodi pitati prije nego odjebem iOS ali:

Na iPhoneu SE, iOS 14.4, imam nekoliko pitanja/problema na koja nemrem naći neki koherentni odgovor.

- kak u isto vrijeme imati spojen handsfree BT u autu i BT adapter za slušanje mjuze? Godinama sam na Android mobitele imal spojene na 2 BT uređaja u autu - nativni BT za handsfree i Anker Soundsync za slušanje podcastova i mjuze. Kako da to isto napravim na iOS-u?

- kada poslušam spotify ili mjuzu na gore spomenutom Soundsync-u, svakih pol minute - minutu muzika šteka na 2-3 sekunde. Probal sam standardne troubleshooting fore sa restartovima mobitela, ponovnim uparivanjem sa Soundsyncom, resetom mrežnih postavki na mobu ali nula bodova

- ponekad mi ne dolaze notifikacije sa Telegrama, tek kad otključam mobitel krenu frcati notifikacije. Nemam onaj low power mode upaljen niti neke restrikcije na aplikaciji (ak ima takva opcija na iOS-u) pa ne znam zakaj se to događa

- kak da zgasim paljenje voice controla kada pritisnem gumb na bežičnim slušalicama? Imam Edifier X3 bežične sluške koje imaju kapacitivni gumb pa skoro svaki put kad namještam slušalice u uši upalim taj voice control, i nisam jednom nazval neki broj bezveze. Ugasil sam potpuno Siri i voice control preko home tipke, ali kak to ugasiti na slušalicama?

- kak namjestiti da mi se za neke linkove automatski redirecta na neku aplikaciju? Koristim Apollo za čitanje Reddita i hoću da kad kliknem na reddit link u browseru da me odpelja na tu aplikaciju, a ne da me baca u App Store da skinem službenu aplikaciju.

Eto, ovo je mojih mjesec dana experiencea sa iOS-om. Vjerojatno sam rob navika, ali ove sitnice (i ogromne zamjerke oko BT pizdarija) me guraju natrag na Android stranu
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote