View Single Post
Staro 28.01.2021., 12:07   #1470
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
evo moj prvi negative sa aliexpressom, točnije prodavačem sa hrpom pozitivnih ocjena. Uglavnom mi je htio uvaliti jedan neispravan ekran sa očitim pokušajem popravka po njemu. Ukratko razbiop mi se na mobitelu lcd i onako pošto nije prvi put odlučih naručit dva da mi je jedan u rezervi da ne čekam 2 mjeseca opet. Došli ekrani, jedan izgleda savršeno a drugi sam odmah vidio da je od pozadi nešto lipljen..također i čišćen alkoholom ili slično jer oni dijelovi na flat kabelu su dosta ishabani, pola slova fali, prebrisano... Nisam ga htio instalirati nego kontaktirao prodavača koji se na moje čudo oglušio i nije odgovorio ništa na dvije poruke, digao dispute sve poslikao i aliexprees presudio refund za jedan ekran.

Onda sam išao instalirai taj ekran za svaki slučaj i na prvu izgleda da je sve ok ali u donjem dijelu ekrana postoji dio gdje touch ne radi ili dupla slova tipka...dakle digitizer je sjeban.

Drugi lcd radi savršeno. Eto, uglavnom treba paziti...a za navedenog sellera sam još dobio i nekoliko preporuka.
prowler je offline   Reply With Quote