Tema: Pro Ping
View Single Post
Staro 18.01.2021., 10:15   #459
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 590
tl;dr pojeo vuk magare.

Citiraj:
Autor pro-ping
Isprika korisnicima
Poštovana/i,

ovom prilikom želimo Vam se ispričati zbog problema s uslugama koje smo imali u posljednje vrijeme.

Kao mala i domaća telekom tvrtka, koja se vlastitim znanjem i domaćim kadrom upustila u zahtjevnu utakmicu s "velikim igračima", maksimalno se trudimo korisnicima isporučiti povoljne, jednostavne i pouzdane usluge, što smo i dokazali svojim radom i postojanjem od 2010. godine.

U zadnje vrijeme naša Internet mreža je pod stalnim „hakerskim“ nezakonitim napadima za čiju je odgovornost gotovo pa nemoguće utvrditi krivca. Trenutnom reakcijom našeg mrežnog odjela pokušavamo da Vi kao naš korisnik te ispade ne osjetite, ali moramo priznati da smo bez obzira na to imali nekoliko ispada u trajanju do 10 minuta i par dužih prekida, od kojih su se dva jača dogodila 04.01. i 14.01.2021. godine.

U današnje vrijeme takvi napadi su učestali te zadaju probleme i daleko većim telekom operatorima, tvrtkama, bankama, vladinim institucijama i organizacijama.

Kako bi umanjili ponavljanje ovakvih problema i osigurali Vam što kvalitetnije i stabilnije usluge, Pro-Ping Telekom ove godine ulazi u velike investicije i projekte. U postupku smo implementiranja novog sustava za nadzor i otklanjanje problema na telekomunikacijskoj infrastrukturi (koji koriste i veliki telekom operatori), nove TV platforme s novim funkcionalnostima te nove platforme za fiksnu telefoniju, a sve u cilju boljeg korisničkog iskustva i kvalitetnije usluge.

Zahvaljujemo se na ukazanom povjerenju što ste izabrali Pro-Ping Telekom za pružatelja telekomunikacijskih usluga i to neopisivo cijenimo jer smo svjesni da ste upravo Vi doprinijeli našem rastu, razvoju i opstanku na tržištu. Hvala Vam od srca!

Molimo Vas još jednom da uvažite našu ispriku, a cijeli naš tim koji se sastoji od 50 zaposlenika, nastojat će biti još bolji za Vas.


Vaš Pro-Ping Telekom
adaksinjo je offline   Reply With Quote