Tema: Automobili
View Single Post
Staro 30.12.2020., 08:24   #53318
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ako se ogranicis samo na RH onda da, mi smo premalo trziste za takve stvari.
Bacis tako nesto na Njusku ili Imbex oglase i prije ces dobit zivcani nego prodat auto.

Recimo evo nades neki pristojan E36 M3, facelift s S50B32.
Ulozis pare da ga dovedes u prakticno savrseno stanje i kaj ces, bacit ga na index oglase da facebook znalci pocnu mudrovat i bacat linkove sa Autoscout.de, ostali ce ti rec da je to 25g star odron od auta.

Prvih 20 koji ce te zvat pitat ce jel ide za 7.5k jer on za te pare sto ti trazis more kupit petnaest godina mladji 318d koji trosi manje


Prije ces ga prodat nekom vani nego onoj trojci koji su eventualno zainteresiranu u RH. Od to troje jedan ce bit neki klinac koji ce doc s tatom i ti ces razmisljat dal mu prodat auto pa ga citat u crnoj kronici iduci tjedan ili mu rec da si odustao od prodaje


Gledam ima lik koji uvozi pizdarije iz SAD-a, lik vec godinama prodaje jedno te iste Mustange, 911-ice i e-type. Sad jel to jer lik mulja da je sve ok s autom ili ne, ne znam. Ali prodavat SL Pagodu za milijun kuna u RH je krvav posao.


Krizao sam se neki dan kad sam vidio na index oglasima AM DBS.
Prvi komentar, to je deset godina star odron od aute, kaze on i sjedne u svoj Clio dci

Drugi komentar joj pa za 200k kuna manje ih ima po njemackoj, lik valjda nema pojma koliko je samo naknada za auto koji ima skoro 400g CO2

Treci bubne linkove na AM V8 Vantage jer nema pojma kaj je DBS

I sto rec nego se smijat, ali tebi kao prodavacu nije smjesno jer te takvi pacijenti jebu u mozak iz dana u dan. Da ne velim za ekipu koja nema za ZET-ovu kartu a dodu da bi probali vozit
Tko ima za takav auto kupiti će novi model, a ne preko njuškala. Živo me zanima koliki je hit rate za prodaju luksuznih autiju iznad 80k€ preko njuskala.
AiM je offline   Reply With Quote