View Single Post
Staro 28.12.2020., 14:04   #15793
Cadus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
@Cadus
Jesam padobranac, ali nisam shvatio smisao prijave inspekciji. Ljudi ti uzimaju TV u povrat jer je neispravan i vraćaju korektno novce. Imao sam kod njih jednom povrat novaca, i stvarno su vratili ekspresno, nekoliko sati nakon telefonskog poziva.

Ti ih prijavljuješ zato jer misliš da su oni smisleno išli tebe i ostale prevariti i uvaliti vam robu s greškom? Prvo sumnjam da oni uopće kutije otvaraju. Pretpostavljam da su dobili prijedlog akcije od Grundinga i prihvatili isto, i da tu otprilike završava priča.
Možeš ti slobodno prijaviti sve to, ali isto nije dokazivo i ukoliko uopće izađu inspektori iz ureda, vjerojatno će popiti kavu u uredima SD-a i to je to.
Nisam apsolutno nigdje napisao da sam ih prijavio. Samo sam citirao zakon, a koji glasi da se ne smije prodavati roba s greškom bez da se ista obilježi.

Naprotiv, oni su je prodavali po turbo niskoj, akcijskoj cijeni da narod navali.
A vjeruj mi da su znali da je ovo roba s potencijalnom greškom, inače nebi uslijedio takav popust. I da, uvalili su ih sve.

Ovdje nije stvar ovoga što si napisao "Ljudi ti uzimaju TV u povrat jer je neispravan i vraćaju korektno novce.", nego je stvar da su ga nekorektno prodali.
Previše nas je s skršenim modelima, na ovom forumu čini mi se i više od 50% - slučajnost? I don't think so.
Cadus je offline   Reply With Quote