View Single Post
Staro 26.12.2020., 12:33   #5594
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,578
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
čak i ta najteža nije tako teška...bolje da su stavili neki "ultimate adventurter" mod il tako šta...
jer kad pređeš igru više puta znaš odakle napadaju pa se pripremiš i onda ide lako bez obzira na level težine

e da, jesi probo "escape from Durgesh" ...meni nikako da se posreći kraj završit - preteško je.
.
Nisam probao, moram vidjeti...

Je da, igre su postale prelagane, obavezno najveća težina u svakoj igri koju igram. Nigdje nisam zapeo. Mislim da je FC3 imao dvije težine iznad hard (master ako se ne varam), tamo sam jednom zapeo, znam da sam morao smanjiti jednu razinu da pobjedim onog bossa u onim nadrogiranim misijama. Ostatak - nikakav problem.

Zadnje igre koje su me baš izjebale sa težinom su Witcher 2 na Dark težini (naknadno su je nadodali patchom) i STALKER Clear Sky na najvećoj težini me ubio u jednoj dionici (prelazak iz prvog levela u drugi pred onim "mitraljez gnijezdom" u šumi, to sam ponavljao jedno 50 puta). Naravno i Super Meat Boy, jedna od najtežih igara uopće, no ta igra je mazohizam sama po sebi

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ima toliko igara, što novih što starih što se može igrati na starijem hardveru, da cyberpunk i ostale AAA naslove nemoraš zaigrati nikada
Točno to. Igara ima na stotine i to vrhunske da ne stignete odigrati sve do kraja života. Gaming nije skup ako ste "back track" gamer kao ja koji igra AAA naslove od prije nekoliko godina.

Skupo je biti aktualan - igrati najzahtjevniju igru od jučer - max postavke, još ako ste si učini uslugu sa višim rezolucijama i/ili refresh rateom - skup sport za vaš novčanik

Meni je plus što nisam nestrpljiv tip, cijepljen sam protiv hypea i sl. Kod mene još witcher 3 iz 2015 god. nije došao na red, a da me povuče hype za neki cyberpunk nema šanse. Nek čeka red
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote